Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 786 producten.
OEM Verloren Vormen van het het Metaalafgietsel van de Schuim Gietende Douane, de Vorm van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Factory Die Cast Mold Gravity Die Casting Mold Aluminium Mould Die Casting Mold
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Betrouwbare Opnieuw te gebruiken van de de Vormenmotorfiets van het Aluminiumafgietsel de Motorhuisvesting
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
CNC die het Ontwerp van de het Afgietselvorm van de Toebehorenmatrijs machinaal bewerken
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het de Matrijzenafgietsel van ISO3522-84 ADC12 het Aluminiumlegeringen voor Heatsink
| Productnaam: | Het Aluminiumlegeringen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Toepassing: | Heatsink |
| Demoulding: | automatisch |
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Van het de Matrijzenafgietsel van het douanealuminium de VormCilinderkoppen Automatische Demoulding
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Ontvormen: | Automatisch |
OEM Factory Die Casting Service High Precision Pressure Casting Parts Aluminium Die Casting Tooling
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Hoogwaardige professionele op maat gemaakte H13 aluminium gietgietingen spuitgietvormen Mechanische gietvormen Precisiecomponenten Leveranciers
| Productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Het demonstreren: | Automatisch |
Aluminium Tooling Making Metal Aluminum Alloy Parts Cast Makers Custom Mould Die Casting Mold
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |

