Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 777 producten.
OEM Custom Aluminum Die Casting Parts Permanent Mold Casting Services
| Productnaam: | permanent vormafgietsel |
|---|---|
| Het demonstreren: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
OEM Manufacturing Services for Custom High-Pressure Aluminum Die Casting Parts Sheet Metal Fabrication Permanent Molds
| Productnaam: | permanent vormafgietsel |
|---|---|
| Het demonstreren: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Professionele Custom Die Casting Services Aluminium Die Casting Mould Metal Mold Die Casting Auto Parts Metal Parts
| Naam: | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Schimmel leven: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Hoge Precisiematrijs het Gegoten Aluminium Bewerken voor Metaal dat Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp giet
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
LPDC Aluminium Die Casting Mould Engine Housing Motor Components
| Naam van het product: | Motorbehuising |
|---|---|
| Type: | Motorcomponenten |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
OEM Customized Aluminium Die Casting Electric Motor Housing Of Auto Spare Motor Pump Engine Parts
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Die Casting Manufacturers Precision Custom Aluminum Gravity Die Casting Housing Service Magnesium Zinc Alloy Die Casting Parts
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
OEM Verloren Vormen van het Schuimafgietsel, van het de Vormwater van het Matrijzenafgietsel de Drijvende kracht van de Pompdelen
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Achterste hoofdreducer behuizing Gietgietvorm lage druk
| Naam van het product: | Achterste hoofdreductorbehuising |
|---|---|
| Type: | Lage Drukafgietsel |
| Kenmerken: | Hoge nauwkeurigheid |
Custom Rapid Prototype Tooling Die Casting Molding Auto Parts Aluminium Car Bumper Mold
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |

