Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 786 producten.
Laagdruk Aluminium legering gieten Gietvorming Vliegwiel Schelp
| Productnaam: | Gietvorming Vliegwiel schelp |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
De matrijs goot het Auto Geschikte de Vorm van de Delenvorm Leegmaken voor Machinesdelen
| productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
De vlotte Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het Oppervlaktealuminium
| naam: | OEM/ODM de matrijzenafgietsel van het fabrieksaluminium |
|---|---|
| Toepassing: | Auto |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
De professionele Weerstand van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel met het Bewerken Ontwerp
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Het betrouwbare Hardwarematrijs Gegoten Aluminium die Vlotte Oppervlakte bewerken beëindigt ISO 9001
| Demoulding: | Automatisch |
|---|---|
| Het vormleven: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Hoge Prestatiesmatrijs Gegoten Aluminium die het Anticorrosieve Langere Leven bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Het verticale Schachtdoos Matrijs Gegoten Bewerken, de Weerstand van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel
| artikel: | De Vorm van het voertuig |
|---|---|
| Modus vormgeven: | Die Casting |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de aluminium Lage Druk 50,000-100,000 Schoten
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de lage Drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Van de het Aluminiummatrijs van Pdchpdc het Afgietselvorm die Lage Druk bewerken
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Eigenschap: | Lage Druk |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Op maat gemaakte aluminium legering Precision Die Casting Forge Machinery Part Mold Maker Housing
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |

