Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 786 producten.
Precisie die Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken, Hoge Precisievorm Vriendschappelijke Eco machinaal bewerkt
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium eindigt de de Vorm Vlotte Oppervlakte gemakkelijk Geassembleerd
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
OEM van het de Doosmetaal van de Tractortransmissie van het Afgietselvormen de Aangepaste Grootte
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Grootte: | Aangepast |
OEM de Vorm van de Aluminiumbaar, de Vormontwerp van het Matrijzenafgietsel voor Voertuigvorm
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| artikel: | De Vorm van het voertuig |
| proces: | Gieten |
Op maat gemaakte gietvormen voor groot hoogwaardig metaal van aluminium
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |
Van de de Vertoningsdruk van de zandkern van het de Matrijzenafgietsel van het de Vorm het Lage Onderhoud Langere Leven
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Demoulding: | Automatische |
OEM de Vorm van de Aluminiumbaar, de Vormontwerp van het Matrijzenafgietsel voor Voertuigvorm
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| artikel: | De Vorm van het voertuig |
| proces: | Gieten |
De auto het Afgietselvormen van het Delen Opnieuw te gebruiken Metaal, de Vormenboete van het Douaneafgietsel eindigen
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |
Het Afgietselvorm met hoge weerstand van de Aluminiummatrijs, de Vormenthermische behandeling van het Metaalafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Assortiment: | autodelen, Industriële motorfiets, licht, meubilair |

