Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 777 producten.
Van het het Aluminiummetaal van HRC45 A357 van het Afgietselvormen de Cilinderkopdelen
| Productnaam: | Het Afgietselvormen van het aluminiummetaal |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
Tolerantie 0.010.05mm het Afgietsellegeringen van de Aluminiummatrijs voor Automobiele Medisch
| Productnaam: | Het Afgietsellegeringen van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Tolerantie: | Tolerantie 0.010.05mm |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van het het Aluminiummetaal van ADC10 ADC12 A380 van het Afgietselvormen de Machinesdelen
| Productnaam: | Het Afgietselvormen van het aluminiummetaal |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Van de het Aluminiumernst van CT3 CT9 van het de Matrijzenafgietsel van de het Aluminiummatrijs het Afgietselvorm
| NAAM: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Demoulding: | Automatisch |
Van de de Ernstmatrijs van het gieterijadc12 Aluminium het Afgietselvormen 4mm Muurdikte
| Productnaam: | De Vormen van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Hoogprecisie gietgietvorm onder druk voor achterhuis
| Naam van het product: | Drukgietvorm |
|---|---|
| Materiaal: | Adc12 A380 |
| Productassortiment: | Achterhuis |
Op maat gemaakte machineonderdelen Metalen Aluminiumlegeringen Schimmel Gietgietgiet Service
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Vormingsmodus: | Plastic injectievorm |
| Vormmateriaal: | 738H |
Autoonderdelen Gravity Alloy Aluminium Die Casting Mold
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |
A356 de Legering van het Precisiealuminium het Gieten Metaal het Gieten Proces
| Producttype: | het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Materiaal: | A356 |

