Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ cnc machined aluminum gravity die casting ] bij elkaar passen 207 producten.
De aangepaste Vorm van de het Vliegwielhuisvesting van het Lage Drukaluminium Gietende
| Productnaam: | Het Afgietsel van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Product: | De Vorm van de vliegwielhuisvesting |
Ernstafgietsel of Lage Drukafgietsel 4mm Zandkern
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
De Vorm die van het Motoronderdeelaluminium door Ernst maken die Laag Presuree-Afgietsel gieten
| Naam van het product: | cilinderblok |
|---|---|
| Type: | zwaartekracht gieten |
| Assortiment: | hardware, auto |
ISO-Vormen van het het Zandafgietsel van de Aluminiumlegering de Gietende van Cilinderkop voor Gieterij
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het het Aluminiummetaal van HRC45 A357 van het Afgietselvormen de Cilinderkopdelen
| Productnaam: | Het Afgietselvormen van het aluminiummetaal |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
Het Grijze Ijzerafgietsel van het Cilinderkopaluminium/Aangepaste Metaaldelen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het de Matrijzenhrc45 Metaal van de motorCilinderkop het Afgietselvormen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Pas Zand aan die en Versnellingsbakvorm gieten machinaal bewerken door Ernst/Lage Drukafgietsel
| productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Metaalvorm |
| Type: | Speciaal Afgietsel |
De Vormen van het metaalafgietsel voor Gieterij Aangepast van het het Zand Gietend Aluminium van Metaaldelen de Legeringsafgietsel
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
HRC45 de VormenCilinderkop van het metaalafgietsel, Kneedbaar Ijzer die ISO-Certificatie gieten
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |

