Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ cnc machined aluminum gravity die casting ] bij elkaar passen 207 producten.
Pas Zand aan die en Versnellingsbakvorm gieten machinaal bewerken door Ernst/Lage Drukafgietsel
| Productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Vormmateriaal: | metaalvorm |
| Type: | Speciaal Afgietsel |
Koude het Aluminiumvorm die van de Kerndoos, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Hoge het Afgietselvormen 50000 van het Stijfheidsmetaal de Precisie van het Schotenleven het Machinaal bewerken
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
ASTMB85-96 het Plateren van de Vormchrome van de elektrische apparatenal6063 Hoge Precisie
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Assortiment: | Hardware, Auto |
| Demoulding: | automatisch |
Het lichtgewichtaluminiumlegering Gieten voor Automobieldelen
| Thermische behandeling: | Het ontharden, het Doven, het Aanmaken, Enz. |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling: | Het oppoetsen, het Zandstralen, het Anodiseren, Enz. |
Aangepaste grootte zandstralen aluminiumlegering gieten voor auto's
| Inspectie: | 100% inspectie |
|---|---|
| Tekeningsformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
Verloren schuim Aluminium gietproces Lage druk en zwaartekracht gietproces
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
|---|---|
| Verpakking: | Houten kisten, dozen, pallets, enz. |
| Grootte: | Op maat |
Het Aluminiumlegering die van het motorfietskader ADC3 CNC gieten die CNC Malen machinaal bewerken
| productnaam: | het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356 T6 |
| Toepassing: | Industriële Materiaaltoebehoren |
Van de de Ernst de Permanente Vorm van het elektronikaaluminium Deklaag van het het Afgietselpoeder
| Productnaam: | Afgietsel van de ernst het Permanente Vorm |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Achterkant hoes Aluminium gietlegeringen voertuigen Onderdelen
| Product Name: | rear end cover |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Application: | Vehicles Spare Parts |

