Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ cnc machined aluminum gravity die casting ] bij elkaar passen 207 producten.
Van de het Zand Gietende Ernst van de aluminiumlegering Gietende het Metaalvorm voor Auto Extra Gietende Delen
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatische |
Het Afgietselvorm met hoge weerstand van de Aluminiummatrijs, de Vormenthermische behandeling van het Metaalafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Assortiment: | autodelen, Industriële motorfiets, licht, meubilair |
Het Schuim van de aluminiumlegering de Verloren het Gieten Onthardende Oppervlaktebehandeling van de Procesthermische behandeling
| Het gieten Methode: | afgietsel |
|---|---|
| Inspectie: | 100% inspectie |
| Tekeningsformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Silindermotor Gietgiet Gietgiet Aluminiumlegeringen Gesmolten aluminium
| Productnaam: | Giet van cilindermotor |
|---|---|
| Materiaal: | Gesmolten Aluminium |
| Grootte: | OEM's |
Het Afgietselvormen 50000 van het hoge Precisiemetaal Schotenleven met het Bewerken Ontwerp
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van het de Legeringsafgietsel van het douanelm6 A206 Aluminium van de de Vormernst het Zandafgietsel
| Productnaam: | A206 het Afgietsel van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Verloren het Afgietselvormen van de Schuim Gietende Douane, Dimensionale de Vormstabiliteit van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Lage het Afgietselvormen van de Onderhoudsdouane, de Vormenthermische behandeling van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
De Vorm die van het lage Drukaluminium, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Het Afgietselvormen van de hoge Prestatiesdouane, de Vormenthermische behandeling van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |

