Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ cnc machined aluminum gravity die casting ] bij elkaar passen 207 producten.
A356 CNC het Machinaal bewerkte van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst het Poederdeklaag Oppoetsen
| Productnaam: | CNC Machinaal bewerkt de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van de de Ernstmatrijs van het lage Druk eindigt Cnc Machinaal bewerkte Aluminium Oppervlakte van de het Afgietseldouane
| Productnaam: | cnc machinaal bewerkt de matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Het autoafgietsel van de de Ernstmatrijs van het vervangstukkenlm20 Aluminium
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Demoulding: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van de het Aluminiumernst van CT3 CT9 van het de Matrijzenafgietsel van de het Aluminiummatrijs het Afgietselvorm
| NAAM: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Demoulding: | Automatisch |
Van de de Ernstmatrijs van het A413zl101 Aluminium van het Afgietsel Autodelen het Zandafgietsel
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Autodelen ADC5 ADC10 de Thermische behandeling van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Type: | Zandafgietsel |
| Toepassing: | Autodelen |
De gegoten en Gesmede Mechanische gedeelten van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst
| Productnaam: | Van de de Drukmatrijs van ADC12 ADC10 het Afgietselvorm |
|---|---|
| Productmateriaal: | ADC12 ADC10 |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Van de de Ernstmatrijs van het Black metal Multialuminium het Afgietselnak80 S136 2316 Materiaal
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Metaalkleur: | Black metal |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Die Casting Manufacturers Precision Custom Aluminum Gravity Die Casting Housing Service Magnesium Zinc Alloy Die Casting Parts
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
Customized Aluminium Gravity Die Casting Permanent Mold Casting Low Pressure Aluminum Alloy Castings
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |

