Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ cnc machined aluminum gravity die casting ] bij elkaar passen 207 producten.
HRC45 de Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst voor Industrieel Meubilair
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Assortiment: | Industrieel, meubilair |
Van de de Ernstmatrijs van het gieterija356 A319 Aluminium het Afgietseldelen als Tekening
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Van de de Ernstmatrijs van het lage Drukgdc Aluminium de Versnellingsbak van het Afgietselsinotruk
| Productnaam: | de matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Product: | Sinotrukversnellingsbak |
OEM ODM van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst de Aanmakende Onthardende Thermische behandeling
| Productnaam: | ODM de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst |
|---|---|
| OEM ODM: | ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van de de Ernstmatrijs van het douanea365 Aluminium van de het Afgietselbouw Delen Marine Hardware
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Van de de Ernstmatrijs van het hoge Precisienak80 H13 Aluminium het Afgietselproducten
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Voordelen: | Betere het gieten treksterkte; hogere Productie |
| Grootte: | Aangepast |
Van de de Ernstmatrijs van het hoge Precisieadc12 ADC10 Aluminium de Delen van het Afgietselmachines
| Productnaam: | Van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst de Machinesdelen |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Hoge Precisie |
Van de de Ernstmatrijs van het gieterijadc12 Aluminium het Afgietselvormen 4mm Muurdikte
| Productnaam: | De Vormen van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
Ponsen het Stempelen de Tolerantie van het de Matrijzenafgietsel CT3 CT9 van de Aluminiumernst
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Demoulding: | Automatisch |
De autodelen al6061 van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk Geleide Lichte Huisvesting
| Productnaam: | de matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Productmateriaal: | Al6061, yl102 |
| Aangepast: | ja |

