Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ cnc machined aluminum gravity die casting ] bij elkaar passen 207 producten.
Van de het Afgietselvorm van de lage Drukmatrijs het Gegoten Aluminium Front Bracket
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de lage Drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | A380 A413 |
| Demoulding: | Automatisch |
Gravity Low Pressure Aluminium Die Cast Mold Aanpasbaar
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |
OEM Diy de Vormen van het Aluminiumafgietsel, de Vormontwerp van het Matrijzenafgietsel voor Voertuigvorm
| proces: | Gieten |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| kleur: | Als keus van klanten |
OEM-metalen onderdelen Custom CNC-aluminium metalen spuitgietonderdelen Gietgietvormvorm maken
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Proces: | Gietwerk + Bewerking (indien nodig) + Oppervlaktebehandeling |
| Schimmelmateriaal: | 738H |
Laag Onderhoudsmatrijs Gegoten Aluminium die Hoge Werkende Temperaturen bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Van het de Matrijzenafgietsel van de Adc12a380 Lpdc Lage Druk de Huisvesting van de het Aluminiummotor
| Productnaam: | Het Afgietselaluminium van de lage Drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt poeder |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het de Lage Drukmetaal van de aluminiumlegering de Gietende Hulpmiddelen met het Proces van het Matrijzenafgietsel
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Assortiment: | Autodelen, Motorfiets |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium Dikte van de de Vorm de Gemiddelde Muur >3mm
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Mould Life: | 500.000-1.000.000 foto 's |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
De anodiserende Tuimelende Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het 10000 Schotenaluminium
| Type: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Metaalkleur: | Black metal |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |

