Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ cnc machined aluminum gravity die casting ] bij elkaar passen 207 producten.
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het 1.000.000 Schotenaluminium Automatische Demoulding
| Naam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Metaalkleur: | Black metal |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het lage Druk de Grote Aluminium Automatische Demoulding
| Naam: | Grote het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs |
|---|---|
| Druk: | Lage Druk |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Aangepaste LKM-van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs de Bijlagenthermische behandeling
| Naam: | LKM-het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs |
|---|---|
| Metaalkleur: | Black metal |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
OEM Aluminum Metal Mould Casting Gravity Casting for Auto Parts
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Aluminum Alloy Gravity Casting Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Van de de Delenernst van de staalversnellingsbak de Vorm van het het Zandafgietsel
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
Oem van het de Ernstzand van het Cilinderblok het Afgietselvorm voor Gieterij
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
Hoogprecisie gietgietvorm onder druk voor achterhuis
| Naam van het product: | Drukgietvorm |
|---|---|
| Materiaal: | Adc12 A380 |
| Productassortiment: | Achterhuis |
Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het A360a380 Aluminium 500,000-1,000,000 Schoten
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |

