Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ cnc machined aluminum gravity die casting ] bij elkaar passen 207 producten.
Van het de Matrijzenafgietsel van het de industriealuminium van het de Vorm de Subkader Longitudinale Straal
| naam: | Subkader Longitudinale Straal |
|---|---|
| Productmateriaal: | Yl102 |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
A356t6 319 anodiseren Gegoten de Ernst Gietende Delen van de Aluminiummotorfiets
| Productnaam: | Anodiseer Gegoten Aluminium |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
CNC die van de Vormennew energy van het Aluminiumafgietsel de Batterijdekking machinaal bewerken
| Productnaam: | New Energy-Batterijdekking |
|---|---|
| Type: | De Vormen van het aluminiumafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
CNC-bewerking Achterkas Aluminium legering giet transmissie behuizing
| Naam van het product: | Achterkoffer |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegeringen |
| Toepassing: | Transmissiehuisvesting |
Het Gegoten Aluminium die van het zandafgietsel Matrijs Weerstand Op hoge temperatuur bewerken
| Productnaam: | Zand het Gieten Aluminium het Bewerken |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Metaal |
| Type: | Zandafgietsel |
Aluminium drukgietvorm Planetaire versnelling Achterbehuising
| Productnaam: | Achterste behuizing van de planetaire uitrusting |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Productassortiment: | Achterbehuising van het versnellingsapparaat |
Van de het Aluminiummatrijs van de drie Cilinderbasis van de het Afgietselvorm de Enige Holte
| Productnaam: | Drie Cilinderbasis |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Van de het Aluminiummatrijs van dieselmotordelen van de het Afgietselvorm Basis de Met vier cilinders
| Productnaam: | Basis met vier cilinders |
|---|---|
| Eigenschap: | Lage Druk |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Het Afgietsel en de Vormen van de aluminiumlegering met Verloren Schuim het Gieten Proces
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Hoge Precisie die Vormen die voor Metaal maken Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp gieten
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |

