Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ automobiles lost foam mould ] bij elkaar passen 182 producten.
CNC Machinnery rust de Multilandbouw van de Holtevorm het Lichaam van de Metaalklep uit
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
De duurzame Vormen van het Metaalafgietsel, Permanente Vorm voor Automobiele Vervangstukken
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Tolerantie 0.010.05mm het Afgietsellegeringen van de Aluminiummatrijs voor Automobiele Medisch
| Productnaam: | Het Afgietsellegeringen van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Tolerantie: | Tolerantie 0.010.05mm |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van de de Lage Drukmatrijs van de aluminiumlegering van de het Afgietselvorm het Voorkader voor Auto
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |
Duurzaam Auto de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst voor Automobiele Vervangstukken
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Demoulding: | Automatische |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Het Metaal Gietende Hulpmiddelen van de aluminiumlegering met Tarief van de het Proces het Lage Mislukking van het Matrijzenafgietsel
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Assortiment: | Autodelen, Motorfiets |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Van de de Vertoningsdruk van de zandkern van het de Matrijzenafgietsel van het de Vorm het Lage Onderhoud Langere Leven
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Demoulding: | Automatische |
Duurzame van het de Matrijzenafgietsel van de Aarddruk de Vorm gemakkelijk Geassembleerd Dimensionale Stabiliteit
| Assortiment: | autodelen, Industriële motorfiets, licht, meubilair |
|---|---|
| Metaalkleur: | Zwart metaal |
| Demoulding: | Automatische |
Van de de Drukmatrijs van het metaalaluminium van het Afgietselvorm 500000-1000000 het Leven van de de Schotenvorm
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |

