Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ automobiles lost foam mould ] bij elkaar passen 182 producten.
Lage van het Afgietselvormen van de Onderhoudsdouane het Aluminiumvorm die Thermische behandeling maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
De aangepaste Boete van het Afgietselvormen van het Ontwerpmetaal eindigt voor Automobiele Vervangstukken
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Nieuwe energiemotor schelp gietgietvorm lage druk
| Productnaam: | Nieuwe energie motor schelp |
|---|---|
| Toepassing: | EV |
| Druk: | Lage druk |
Hoge Prestaties het Permanente Vorm het Gieten Aluminium Anticorrosieve Langere Leven
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Auto het Permanente Vorm het Gieten Tarief van de Aluminium Lage Mislukking voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Het Afgietselvormen van de thermische behandelingsdouane, de Vormen Laag Onderhoud van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Fijn beëindig het Permanente Vorm het Gieten de Vormleven van Aluminium 50000-100000 Schoten
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
De professionele van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel Efficiency van de de Weerstands Hoge Productie
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Het lage Gietende Aluminium die van de Onderhouds Permanente Vorm Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Vorm van hoge Prestaties de Autodelen, Hoge Precisievorm ISO 9001
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Type: | zandgietwerk |
| Toepassing: | AUTO |

