Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ automobiles lost foam mould ] bij elkaar passen 182 producten.
Het automatische het Vormen van Vorm 50000-100000 Schoten van de LijnCilinderkop de Vormleven
| Naam van het product: | Waterjasje |
|---|---|
| Type: | zandgietwerk |
| Toepassing: | AUTO |
Hoge het Afgietselvormen van het Hardheids Opnieuw te gebruiken Aluminium voor Automobiele Vervangstukken
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Toepassing: | AUTO |
Het automatische het Vormen Aangepaste Ontwerp van de LijnCilinderkop Vorm voor Auto
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Toepassing: | AUTO |
| Vormmateriaal: | Staal, Aluminium |
Van het de Matrijzenafgietsel van de corrosieweerstand Gemaakt het Hulpmiddelontwerp met DISA-Vorm
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Type: | DISA |
| Toepassing: | AUTO |
Fijn beëindig van de Matrijzenafgietsel 50000-100000 van de Aluminiumernst het Leven van de de Schotenvorm
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Fijn beëindig Matrijs Gegoten Aluminium Bewerkend 50000-100000 het Leven van de Schotenvorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Het hoge het Machinaal bewerken Tolerantiematrijs Gegoten Aluminium Bewerken voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Het betrouwbare Hardwarematrijs Gegoten Aluminium die Vlotte Oppervlakte bewerken beëindigt ISO 9001
| Demoulding: | Automatisch |
|---|---|
| Het vormleven: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Hoog van het de Matrijzenafgietsel van de Stijfheids Permanent Vorm van het het Hulpmiddelontwerp Laag de Mislukkingstarief
| Het vormleven: | >1.000.000 schoten |
|---|---|
| Assortiment: | Auto, Hardware |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |

