Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ automobiles lost foam mould ] bij elkaar passen 182 producten.
CNC die van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs de Automobiele Vervangstukken machinaal bewerken
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Ontvormen: | Automatisch |
Van de het Afgietselcilinder van de thermische behandelings Lage Druk het Blok Automobiele delen
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
De automatrijs goot Autodelen vormt het Geschikte Vorm Leegmaken voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Van de de Delenvorm van het hoge Prestatiesaluminium het Auto Anticorrosieve Langere Leven
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
De betrouwbare de Vorm Vlotte Oppervlakte van Hardware Autodelen beëindigt ISO 9001
| Demoulding: | Automatische |
|---|---|
| Mould Life: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
De matrijs goot het Auto Geschikte de Vorm van de Delenvorm Leegmaken voor Machinesdelen
| productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Van de de Delenvorm van het hoge Prestatiesaluminium het Auto Anticorrosieve Langere Leven
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
De betrouwbare van de de Delenvorm van het Matrijzenafgietsel Auto Vlotte Oppervlakte beëindigt ISO 9001
| Demoulding: | Automatisch |
|---|---|
| Het vormleven: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Van het de Matrijzenafgietsel van het de industriealuminium van het de Vorm de Subkader Longitudinale Straal
| naam: | Subkader Longitudinale Straal |
|---|---|
| Productmateriaal: | Yl102 |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
Aluminium drukgietvorm Planetaire versnelling Achterbehuising
| Productnaam: | Achterste behuizing van de planetaire uitrusting |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Productassortiment: | Achterbehuising van het versnellingsapparaat |

