Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ automobiles lost foam mould ] bij elkaar passen 185 producten.
Oem van de het Afgietselvorm van de Drukmatrijs van de Motorcomponenten de Transmissiegevallen
| Naam van het product: | oem het afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Materiaal van het product: | ADC12 ADC10 |
| Gebruik: | De Transmissiegevallen van motorcomponenten |
Van het de Matrijzenafgietsel van het douanealuminium van de Vormnew energy de Motorhuisvesting
| Productnaam: | De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het douanealuminium |
|---|---|
| Type: | New Energy-Motorhuisvesting |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
OEM ADC12 A380 van de het Afgietselvorm van de Lage Drukmatrijs de Militaire Doos
| Productnaam: | Van de de Lage Drukmatrijs van ADC12 A380 het Afgietselvorm |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
3D-printen op maat van zand gietvorm oplossingen voor de productie
| Product name: | Zandgietwerk |
|---|---|
| Applicatie: | Hardware, auto |
| Ontvormen: | Automatisch |
Aanpassing van zandgietvormen voor de automobielindustrie en hardware
| Productnaam: | Zandgietwerk |
|---|---|
| Sollicitatie: | Hardware, auto |
| Ontvormen: | Automatisch |
Het Aluminiumlegering van autodelen het Gieten voor Auto-industrie Ruw Ontwerp
| Naam: | De Afgietsels van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Toepassing: | Auto |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Auto de Delenvorm van het hardwarealuminium voor Automobiele Delen ISO 9001
| Demoulding: | Automatische |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Lage Lpdc-het Afgietselvorm van de Drukmatrijs voor Automobiele Delen
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de lage Drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | ZL104 materiaal |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Gietende Aluminium van de hardware het Permanente Vorm voor Automobiele Delen ISO 9001
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Gemakkelijk Geassembleerde Permanente Vorm, het Hulpmiddelontwerp van het Matrijzenafgietsel voor Auto
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |

