Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ aluminium die casting mould spare parts ] bij elkaar passen 101 producten.
Hoge Precisiematrijs het Gegoten Aluminium Bewerken voor Metaal die Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp gieten
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Mould Life: | 500.000-1.000.000 foto 's |
Het autoafgietsel van de de Ernstmatrijs van het vervangstukkenlm20 Aluminium
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Demoulding: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Hoge Precisiematrijs het Gegoten Aluminium Bewerken voor Metaal dat Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp giet
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
OEM New Energy van het de Matrijzenafgietsel van de Motorhuisvesting van de het Aluminiumvorm de Lage Druk
| Productnaam: | New Energy-Motorhuisvesting |
|---|---|
| Type: | Lage Drukafgietsel |
| Eigenschap: | Hoge Precisie |
OEM Customized Aluminium Die Casting Electric Motor Housing Of Auto Spare Motor Pump Engine Parts
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Het hoge het Machinaal bewerken Tolerantiematrijs Gegoten Aluminium Bewerken voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Aluminium Alloy Casting Product Mould Maker Led Lighting Spare Part Metal Die Cast Die Custom Tool Mold Making Services
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Hoge Precisie het Permanente het Anodiseren A356 Afgietsel van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | A356 het Afgietsel van de Aluminiummatrijs |
|---|---|
| Type: | Verloren Schuimafgietsel |
| Eigenschap: | Hoge Precisie |
Yl102 het Aluminiumlegeringen CNC die van het Matrijzenafgietsel Thermische behandeling machinaal bewerken
| Productnaam: | Yl102 het Aluminiumlegeringen van het Matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Yl102 |
| Demoulding: | Automatisch |

