Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ aluminium die casting mould spare parts ] bij elkaar passen 101 producten.
CNC die van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs de Automobiele Vervangstukken machinaal bewerken
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Ontvormen: | Automatisch |
Metalen gieterij Permanente LCPD Druk Gietvorm Aluminium Auto Mould Automobile
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
Persoonlijke aluminium gietwerk Permanente gietwerk Aluminium gietwerk met lage druk
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
De automobiele Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de Vervangstukkenzl104 Druk
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | ZL104 |
| Demoulding: | Automatisch |
De permanente het Anodiseren A356 van de het Afgietselvorm van de Drukmatrijs Hoge Precisie
| Productnaam: | A356 het Afgietselvorm van de Drukmatrijs |
|---|---|
| Type: | Verloren Schuimafgietsel |
| Eigenschap: | Hoge Precisie |
Adc-12 het Afgietselvorm van de adc-10 Drukmatrijs voor Medisch apparaatauto
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A380 A360 ADC12 |
| Productmateriaal: | Aluminium |
ADC12 de Veelvoudige Holte van Al Pressure Die Casting Mould, Eenheidsholte
| Productnaam: | Al Pressure Die Casting Mould |
|---|---|
| Materiaal: | ADC12 Al |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
OEM Customized Aluminium Die Casting Electric Motor Housing Aluminium Die Casting Of Car /Auto Spare Parts /Motor /Pump /Engine Parts
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |

