Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ aluminium die casting mould spare parts ] bij elkaar passen 101 producten.
De vlotte Oppervlakte beëindigt van de de Vormmatrijs van de Aluminium de Multiholte Vervangstukken van de het Afgietselmotorfiets
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Laag van het de Matrijzenafgietsel van de Onderhoudsdruk de Vormaluminium die het Gieten Thermische behandeling machinaal bewerken
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
| Toepassing: | AUTO |
OEM de Gietende van het de Douanealuminium van Aluminiumdelen van het de Matrijzenafgietsel Huisvesting van de de Delenmotor
| Productnaam: | De Vorm van de motorhuisvesting |
|---|---|
| Aangepast: | JA |
| Certificering: | ISO9001 |
Het verloren EPS Schuimafgietsel Gieten voor Automobielvervangstukken
| Productnaam: | Verloren Schuimvorm |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Certificering: | ISO9001 |
ISO9001 4 het Afgietselvormen van het Cilinderkopvorm Verloren Schuim voor Automobielvervangstukken
| Productnaam: | Vorm van het Cilinderkop de Verloren Schuim |
|---|---|
| Aangepast: | JA |
| Certificering: | ISO9001 |
Ruw Ontwerp 6063 EPS het Aluminium Automobielvervangstukken van de Schuimvorm
| Productnaam: | EPS Schuimvorm |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Certificering: | ISO9001 |
OEM Custom Metal Aluminium Die Casting Low Pressure Casting Mold Factory
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
OEM de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst voor het Machinaal bewerken van Motorfiets Autovervangstuk
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Gebruikend de Matrijzenafgietsel die met lange levensuur van de Aluminiumernst Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Van de het Aluminiumernst van de hardwareauto de Matrijzenafgietsel Automatische Demoulding ISO 9001
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |

