Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ aluminium die casting mould spare parts ] bij elkaar passen 101 producten.
De automobiele Vormen van het het Aluminiumafgietsel van het Vervangstukkenhrc45 Verloren Schuim
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
Het Afgietsel en de Vormen van de aluminiumlegering met Verloren Schuim het Gieten Proces
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Van de het Zand Gietende Ernst van de aluminiumlegering Gietende het Metaalvorm voor Auto Extra Gietende Delen
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatische |
De aangepaste Boete van het Afgietselvormen van het Ontwerpmetaal eindigt voor Automobiele Vervangstukken
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van de de Vervangstukkenvorm van mijnbouwmachines van het het Schuimafgietsel EPS Verloren de Vormenoem ODM
| Naam: | De Vervangstukkenvorm van mijnbouwmachines |
|---|---|
| Toepassing: | Alle soorten |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
OEM Matrijs Gegoten Aluminium dat Aangepast Ontwerp voor Automobiele Vervangstukken bewerkt
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
OEM Matrijs Gegoten Aluminium dat Aangepast Ontwerp voor Automobiele Vervangstukken bewerkt
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Toepassing: | AUTO |
De duurzame Vormen van het Metaalafgietsel, Hoge Precisievorm voor Automobiele Vervangstukken
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Injectie IATF 16949 het Afgietsel van het Lage Drukaluminium
| Productnaam: | Het Afgietsel van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
De aangepaste Gietende Vervangstukken en de Vormen van de Aluminiumlegering voor Autoindustrie door Verloren Schuim het Gieten Proces
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Metaal |
| Productmateriaal: | Aluminiumlegering |

