Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ aluminium die casting mould spare parts ] bij elkaar passen 101 producten.
OEM High Precision Aluminium Die Casting Mold Low Pressure Cold Chamber Die Casting Zink/Aluminium Alloy Auto Parts
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
Aluminium gietijzerde vensterhefboom handgreep lage druk gietmachines
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
Op maat gemaakte onderdelen van gegoten aluminium met gegoten aluminium schelp
| Productnaam: | de vorm van het de matrijzenafgietsel van het douanealuminium |
|---|---|
| QC Systeem: | 100% inspectie vóór verzending, product OK percentage 99,8% |
| Tekening: | Voorzien door de klant, of ontwerp volgens het monster |
Duurzaam Auto de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst voor Automobiele Vervangstukken
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Demoulding: | Automatische |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Duurzaam Auto Permanent Vorm Gietend Aluminium voor Automobiele Vervangstukken
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Demoulding: | Automatische |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Enige het Afgietselvorm van het Holtea380 A360 ADC12 Aluminium
| Productnaam: | De Vorm van het aluminiumafgietsel |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium A380 A360 ADC12 |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Van de de Legeringsmatrijs van het A380a360 Aluminium van de het Afgietsel de Enige Holte Autovervangstukken
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A380 A360 ADC12 |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Zorgvuldige van de de Ernstmatrijs van het Ontwerpaluminium van de het Afgietselcilinder het Blokafgietsel en Vorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de ernstmatrijs |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Fijn beëindig de Vormen van het Douaneafgietsel, Matrijs Gegoten Aluminium Bewerkend Laag Mislukkingstarief
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
De Vormontwerp met hoge weerstand van het Matrijzenafgietsel, Matrijs het Gegoten het Bewerken Gebruiken Met lange levensuur
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |

