Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ alloy aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 490 producten.
OEM Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken, de Vormen van het Douanealuminium voor Motorkader
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | hardware, auto |
De professionele Weerstand van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel met het Bewerken Ontwerp
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Adc-10 de Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering het Mechanische Materiaal van het Productieproces
| Productnaam: | Matrijzenafgietsel Productieproces |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Autodelen Engels-AC 46100 Engels-AC 46000 Gegoten het Aluminiumlegeringen van de Cilinderkopvorm Matrijs
| Productnaam: | Matrijs Gegoten Aluminiumlegeringen |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Toepassing: | Auto |
LPDC-van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminium Lage Druk de Vorm van de de Klokhuisvesting
| Productnaam: | De Vorm van de klokhuisvesting |
|---|---|
| Type: | De Matrijzenafgietsel van de aluminium Lage Druk |
| Eigenschap: | Hoge Precisie |
Van de het Aluminium Lage Druk van het cilinderblok van het de Matrijzenafgietsel de Landbouwmachinesdelen
| productnaam: | A380 Matrijs Gegoten Aluminium |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Achterste hoofdreducer behuizing Gietgietvorm lage druk
| Naam van het product: | Achterste hoofdreductorbehuising |
|---|---|
| Type: | Lage Drukafgietsel |
| Kenmerken: | Hoge nauwkeurigheid |
Van het de Matrijzenafgietsel van de Adc3a380 Lage Druk anodiseren de het Aluminiumproducten
| Productnaam: | Het Afgietselaluminium van de lage Drukmatrijs |
|---|---|
| Metaalkleur: | Black metal |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Achterste behuizing Schimmel Aluminium Gietoppervlak Afwerking
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Type: | Achterhuisvorm |
| Kenmerken: | Hoge nauwkeurigheid |
Laag Onderhoudsmatrijs Gegoten Aluminium die Hoge Werkende Temperaturen bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |

