Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ alloy aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 490 producten.
ZL104 van het de Gieterijhrc45 Zand van de aluminiumlegering het Afgietselvorm
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
ODM van cilinderbolock de Vorm van het Zandafgietsel voor Auto-industrie
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
A356 CNC het Machinaal bewerkte van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst het Poederdeklaag Oppoetsen
| Productnaam: | CNC Machinaal bewerkt de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van de de Ernstmatrijs van het lage Druk eindigt Cnc Machinaal bewerkte Aluminium Oppervlakte van de het Afgietseldouane
| Productnaam: | cnc machinaal bewerkt de matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Die Cast Aluminium Alloys Verhoog H Dual Drive Front And Rear Housing
| Productnaam: | H Dual Drive voor- en achterbehuizing |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminiumlegeringen |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Het lage Afgietsel die van de de Ernstmatrijs van het Onderhoudsaluminium Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Hoog Stijfheidsmatrijs Gegoten Aluminium die Gemiddelde Muurdikte >3mm bewerken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Hoge Stijfheids Permanente Vorm, van het het Hulpmiddelontwerp van het Matrijzenafgietsel Laag de Mislukkingstarief
| Mould Life: | >1.000.000 schoten |
|---|---|
| Assortiment: | Auto, Hardware |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Professionele Matrijs Gegoten Aluminium het Bewerken Hoogte die Tolerantie Hoge Precisie machinaal bewerken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Oem van het de Ernstzand van het Cilinderblok het Afgietselvorm voor Gieterij
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |

