Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ alloy aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 490 producten.
Van het de Matrijzenafgietsel van ISO3522-84 ADC12 het Aluminiumlegeringen voor Heatsink
| Productnaam: | Het Aluminiumlegeringen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Toepassing: | Heatsink |
| Demoulding: | automatisch |
Anticorrosief A319-de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumlegering voor Alternatordekking
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Het Afgietsel van de de Legeringsmatrijs van het Adc12a357 Astm B108 A380 Aluminium Marine Parts
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Adc12 A357 Astm B108 A380 |
| Toepassing: | Metaalhardware, Auto |
Motor Shell Aluminium Gravity Die Casting LPDC Automotive Die Casting
| Naam van het product: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| holte: | Enig of veelvoudig |
| Kenmerken: | Hoge nauwkeurigheid |
Customized Aluminium Gravity Die Casting Permanent Mold Casting Low Pressure Aluminum Alloy Castings
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Gravity Casting Manufacturer Offers Non-Standard Aluminum Alloy Casting Moulds Providing Design Samples
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
OEM de Ontwerp Verloren van de het Aluminiumlegering van het Schuimzand Gietende Gegoten Huisvesting Matrijs
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Auto van de de Drukmatrijs van het Autoaluminium van het Afgietselproducten A380 de Klantentekening
| Productnaam: | De Producten van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Materiaal: | A380 |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |

