Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ alloy aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 490 producten.
Hoge Precisiematrijs het Gegoten Aluminium Bewerken voor Metaal dat Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp giet
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Op maat gemaakte oppervlakte afwerking Aluminium drukgietmachine blokken
| Productnaam: | Aluminium onder druk gieten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Productassortiment: | Motorblokken |
OEM Customized Aluminium Die Casting Electric Motor Housing Of Auto Spare Motor Pump Engine Parts
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Zorgvuldige van de de Ernstmatrijs van het Ontwerpaluminium van de het Afgietselcilinder het Blokafgietsel en Vorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de ernstmatrijs |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Fijn beëindig de Vormen van het Douaneafgietsel, Matrijs Gegoten Aluminium Bewerkend Laag Mislukkingstarief
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
De Vormontwerp met hoge weerstand van het Matrijzenafgietsel, Matrijs het Gegoten het Bewerken Gebruiken Met lange levensuur
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Hoge Precisiematrijs het Gegoten Aluminium Bewerken voor Metaal die Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp gieten
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Mould Life: | 500.000-1.000.000 foto 's |
Lichte van de het Aluminiummatrijs van de Inrichtings Lage Druk HRC45 het Afgietselvorm
| Productnaam: | De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatisch |
Aanbevolen autoonderdelen CNC Vierachsbewerking Aluminiumlegering Gietgietprofiel Hardware Polijstvormverwerking Gietdiensten
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
OEM Industriële gietdiensten Metalen onderdelen Gietgietvorm Bewerking glad oppervlak
| Naam van het product: | de vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Proces: | Gietwerk + Bewerking (indien nodig) + Oppervlaktebehandeling |
| Schimmelmateriaal: | 738H |

