Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ alloy aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 490 producten.
Yl102 het Aluminiumlegeringen CNC die van het Matrijzenafgietsel Thermische behandeling machinaal bewerken
| Productnaam: | Yl102 het Aluminiumlegeringen van het Matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Yl102 |
| Demoulding: | Automatisch |
Van de het Aluminiummatrijs van de A356t6 Thermische behandeling van het Afgietselproducten de Delen van Motocycle Sapre
| productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Adc12 A357 Astm B108 A380 |
| Toepassing: | Metaalhardware, Auto |
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
De hoge Stijfheidseps Materiële Vorm van het Matrijzenafgietsel met het Proces van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | hardware, auto |
Afgietsel van de de Kamermatrijs van de aluminiumlegering A360 3#Zamak het Hete
| Productnaam: | Het hete Afgietsel van de Kamermatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Van de de Ernstmatrijs van het hoge Precisieadc12 ADC10 Aluminium de Delen van het Afgietselmachines
| Productnaam: | Van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst de Machinesdelen |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Hoge Precisie |
OEM ODM van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst de Aanmakende Onthardende Thermische behandeling
| Productnaam: | ODM de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst |
|---|---|
| OEM ODM: | ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
OEM Hoge Precisievorm, de Vormen van het Douanealuminium met het Proces van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | hardware, auto |
Het aangepaste Ontwerp van het het Afgietselhulpmiddel van de Ontwerpmatrijs, de Vormen van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | hardware, auto |
Hoge Nauwkeurige Diy-Afgietselvorm, Matrijs het Gegoten Aluminium gemakkelijk Geassembleerd Bewerken
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | hardware, auto |

