Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ pressure die casting mould design ] bij elkaar passen 382 producten.
Enige van de de Legeringsmatrijs van het Holtea380 Aluminium het Afgietsel Ruimtevaartcomponenten
| Productnaam: | het enige afgietsel van de de legeringsmatrijs van het holtealuminium |
|---|---|
| Materiaal: | A380a360 ADC12 Materiaal |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Van de de Lage Drukmatrijs van het A360a356 LPDC Aluminium van het het Afgietselreductiemiddel de Achterhuisvesting
| naam: | Reductiemiddelen Achterhuisvesting |
|---|---|
| Druk: | LPDC-Afgietsel |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
De lage Druk galvaniseert OEM het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | Autodelenvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
H13 van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk de Productenstep IGS Tekening
| Productnaam: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Aangepast: | JA |
| Demoulding: | automatisch |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Mould Voor Fiets Met Elektrische Auto Motorfiets
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Low Pressure Aluminum Molding Permanent Mold Die Casting Mould Factory
| Productnaam: | permanent vormafgietsel |
|---|---|
| Het demonstreren: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van het de Huisvestingsaluminium van de tractorkoppeling van het de Matrijzenafgietsel de Vorm Aangepast Ontwerp
| Het Ontwerp van het product: | Aangepast als Tekeningen of Steekproeven van Klanten |
|---|---|
| Productnaam: | De huisvestingsvorm van de tractorkoppeling |
| Kleur: | Aangepast |
Het ruwe Ontwerpmatrijs Gegoten Aluminium Bewerken
| Productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Op maat gemaakte aluminium gietgietvorm voor auto-motoronderdelen
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |

