Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ pressure die casting mould design ] bij elkaar passen 376 producten.
De aangepaste van de de Drukmatrijs van het Hoge Precisiealuminium van de het Afgietsel Lichte Inrichting Autodelen
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Productmateriaal: | Al |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Chrome die DME LKM Standaard de Matrijzenafgietsel plateren van de Aluminium Lage Druk
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumhoge druk |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Chrome-het Plateren |
Van het de Matrijzenafgietsel van het lage Drukaluminium Vervangstukken van het de Vorm de Industriële Meubilair
| Productnaam: | Het Afgietselproducten van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Eigenschap: | Lage Druk |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Op maat gemaakte oppervlakte afwerking Aluminium drukgietmachine blokken
| Productnaam: | Aluminium onder druk gieten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Productassortiment: | Motorblokken |
De autodelen al6061 van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk Geleide Lichte Huisvesting
| Productnaam: | de matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Productmateriaal: | Al6061, yl102 |
| Aangepast: | ja |
Auto van de de Drukmatrijs van het Autoaluminium van het Afgietselproducten A380 de Klantentekening
| Productnaam: | De Producten van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Materiaal: | A380 |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van het de Matrijzenafgietsel van de Adc3a380 Lage Druk anodiseren de het Aluminiumproducten
| Productnaam: | Het Afgietselaluminium van de lage Drukmatrijs |
|---|---|
| Metaalkleur: | Black metal |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het lage Druk de Grote Aluminium Automatische Demoulding
| Naam: | Grote het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs |
|---|---|
| Druk: | Lage Druk |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium eindigt de de Vorm Vlotte Oppervlakte gemakkelijk Geassembleerd
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Het geschotene Ontploffingsstep Afgietsel van de de Drukmatrijs van het Tekeningsaluminium
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |

