Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ pressure die casting mould design ] bij elkaar passen 376 producten.
Van de het Aluminiumdruk van ADC10 ADC12 van het de Matrijzenafgietsel de Enige Holte
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Productmateriaal: | ADC10 ADC12 |
LPDC-van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminium Lage Druk de Vorm van de de Klokhuisvesting
| Productnaam: | De Vorm van de klokhuisvesting |
|---|---|
| Type: | De Matrijzenafgietsel van de aluminium Lage Druk |
| Eigenschap: | Hoge Precisie |
Van het de Matrijzenafgietsel van de Adc12a380 Lpdc Lage Druk de Huisvesting van de het Aluminiummotor
| Productnaam: | Het Afgietselaluminium van de lage Drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt poeder |
| Demoulding: | Automatisch |
Autodeeltjes Aluminium gietgietvorm Multiholte
| Vormtype: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Vormstandaard: | HASCO, DME |
| Materiaal: | Aluminiummateriaal |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium eindigt de de Vorm Vlotte Oppervlakte gemakkelijk Geassembleerd
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
autodelen A360 5052 Eps van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk Vorm
| Naam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
6061 7075 Producten van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk voor Decoratie
| Productnaam: | De Producten van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium 6061 7075 |
| Demoulding: | Automatisch |
De auto van het de Matrijzenafgietsel van het Delenaluminium Dikte van de de Vorm Gemiddelde Muur >3mm
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Metalen kleur: | Black metal |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |

