Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ pressure die casting mould design ] bij elkaar passen 382 producten.
Van de de Ernstmatrijs van het gieterija356 A319 Aluminium het Afgietseldelen als Tekening
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Hoge Precisie 6063 van het Aluminiumlegeringen van het Matrijzenafgietsel het Afgietsel van de de Drukmatrijs
| Productnaam: | Het Aluminiumlegeringen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
Custom Die Cast Mould for Pressure Aluminum Single or Multiple Cavities or One Tooling With Different Parts
| Productnaam: | Spuitgietgereedschappen |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Hoge Prestatiesmatrijs Gegoten Aluminium die het Anticorrosieve Langere Leven bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Automatrijs Gegoten Aluminium die het Geschikte Vorm Leegmaken voor Machinesdeel bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Fijn beëindig Matrijs Gegoten Aluminium Bewerkend 50000-100000 het Leven van de Schotenvorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Yl102 het Aluminiumlegeringen CNC die van het Matrijzenafgietsel Thermische behandeling machinaal bewerken
| Productnaam: | Yl102 het Aluminiumlegeringen van het Matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Yl102 |
| Demoulding: | Automatisch |
Op maat gemaakte aluminiumblok met vier cilinders
| productnaam: | Aluminium viercilinderblok |
|---|---|
| Toepassing: | Auto-onderdelen |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
De professionele Weerstand van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel met het Bewerken Ontwerp
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Laag Onderhoudsmatrijs Gegoten Aluminium die Hoge Werkende Temperaturen bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |

