Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 786 producten.
Het Afgietsel van de de Ernstmatrijs van het hardwarealuminium voor Automobiele Delen ISO 9001
| Demoulding: | Automatische |
|---|---|
| Mould Life: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Het betrouwbare Hardwarematrijs Gegoten Aluminium die Vlotte Oppervlakte bewerken beëindigt ISO 9001
| Demoulding: | Automatische |
|---|---|
| Mould Life: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
A356 CNC het Machinaal bewerkte van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst het Poederdeklaag Oppoetsen
| Productnaam: | CNC Machinaal bewerkt de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van de het Aluminiummatrijs van de golfraad van de het Afgietselvorm het Lage gemakkelijk Geassembleerde Onderhoud
| Modus vormgeven: | Die Casting |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Naam van het product: | aluminiummatrijs het gegoten vorm maken |
Van de de Ernstmatrijs van het hoge Prestatiesaluminium het het Afgietsel Anticorrosieve Langere Leven
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Hoge Prestatiesmatrijs Gegoten Aluminium die het Anticorrosieve Langere Leven bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Fijn beëindig Matrijs Gegoten Aluminium Bewerkend 50000-100000 het Leven van de Schotenvorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
De betrouwbare van de de Delenvorm van het Matrijzenafgietsel Auto Vlotte Oppervlakte beëindigt ISO 9001
| Demoulding: | Automatisch |
|---|---|
| Het vormleven: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
De aangepaste van de de Drukmatrijs van het Hoge Precisiealuminium van de het Afgietsel Lichte Inrichting Autodelen
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Productmateriaal: | Al |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
ADC12 het Afgietselvormen van het aluminiummetaal met Poederdeklaag
| Productsleutelwoorden: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Materiaal: | ADC12 aluminium |

