Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 786 producten.
Automatrijs Gegoten Aluminium die het Geschikte Vorm Leegmaken voor Machinesdeel bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Naar maat gemaakte het Afgietselvorm A360, Adc12-Aluminium van de Drukmatrijs
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| assortiment: | Industrieel licht, meubilair |
Op maat gemaakte verwerking Nieuwe energie Automobil Die Casting Aluminium Alloy Die Casting Machine Mould
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
Persoonlijke aluminium-gravitatie-gegooid Permanente gietvorm Gegooid Aluminium legering gieten
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
Motoronderdelen laagdrukgegooid Customized Aluminium Alloy Die Gegooid Met Gemiddelde Wanddikte 3 mm
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
Hoog Stijfheidsmatrijs Gegoten Aluminium die Gemiddelde Muurdikte >3mm bewerken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Het lage Afgietsel die van de de Ernstmatrijs van het Onderhoudsaluminium Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Lage het Afgietselvormen van de Onderhoudsdouane, de Vormenthermische behandeling van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van de de Ernstmatrijs van het autoaluminium Tarief van de het Afgietsel het Lage Mislukking voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Koude het Aluminiumvorm die van de Kerndoos, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |

