Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 786 producten.
De Vorm die van het lage Drukaluminium, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Het Afgietselvormen van de hoge Prestatiesdouane, de Vormenthermische behandeling van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Laag Onderhoudsmatrijs Gegoten Aluminium die Hoge Werkende Temperaturen bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Van de het Afgietselvorm van de lage Drukmatrijs het Gegoten Aluminium Front Bracket
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de lage Drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | A380 A413 |
| Demoulding: | Automatisch |
Metalen gieterij Permanente LCPD Druk Gietvorm Aluminium Auto Mould Automobile
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
Van het de Matrijzenafgietsel van de elektrodenvorm van het het Hulpmiddelontwerp het Hoge Elektrogeleidingsvermogen
| Modus vormgeven: | Die Casting |
|---|---|
| Naam van het product: | aluminiummatrijs het gegoten vorm maken |
| Materiaal: | Aluminium |
Gietende Hulpmiddelen van het hamer de Hoofdmetaal, van het het Hulpmiddelontwerp van het Matrijzenafgietsel de Vlotte Oppervlakte
| naam: | OEM/ODM de matrijzenafgietsel van het fabrieksaluminium |
|---|---|
| Toepassing: | Auto |
| Service: | OEM Aangepast ODM |
De professionele van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel Efficiency van de de Weerstands Hoge Productie
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Lage het Afgietselvormen van de Onderhoudsdouane, Aluminiumvorm die Thermische behandeling maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Permanente ISO 9001 het Afgietselvorm van het Lage Drukaluminium
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Assortiment: | Industrieel licht, meubilair |

