Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 786 producten.
Van het de Matrijzenafgietsel van de Adc12a380 Lpdc Lage Druk de Huisvesting van de het Aluminiummotor
| Productnaam: | Het Afgietselaluminium van de lage Drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt poeder |
| Demoulding: | Automatisch |
Van de het Aluminiummatrijs van het machinehoofdeinde van de het Afgietselvorm Weerstand van de de Kleurencorrosie de Aangepaste
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Productnaam: | aluminiummatrijs het gegoten vorm maken |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
Lage van het het Aluminiumafgietsel van het Lekkagevlot Opnieuw te gebruiken de Vormen Goede Stijfheid voor Autodeel
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassing: | Auto, Machinedelen, autodelenvorm |
Van het de Steunaluminium van de mijnauto van het de Matrijzenafgietsel de Vormoem ODM Aangepaste Kleur
| Naam van het product: | aluminiummatrijs het gegoten vorm maken |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Service: | OEM Aangepast ODM |
Professionele van het het Aluminiumafgietsel van de Opnamepijp Opnieuw te gebruiken de Vormen Hoge Nauwkeurigheid
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Het gestalte geven van Wijze: | Matrijzenafgietsel |
| Productnaam: | aluminiummatrijs het gegoten vorm maken |
OEM ODM van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs van de Productenauto's de Koppelingshuisvesting
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | 6063 |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van de het Aluminiummatrijs van de brugbuis van de het Afgietselvorm Ruwe het Ontwerp Vlotte Oppervlakte
| Het gestalte geven van Wijze: | Matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
Koude het Aluminiumvorm die van de Kerndoos, de gemakkelijk Geassembleerde Vormen van het Douaneafgietsel maken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
De professionele van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel Efficiency van de de Weerstands Hoge Productie
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Fijn beëindig van de Matrijzenafgietsel 50000-100000 van de Aluminiumernst het Leven van de de Schotenvorm
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |

