Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem aluminum die cast parts ] bij elkaar passen 886 producten.
Low Pressure Aluminum Molding Permanent Mold Die Casting Mould Factory
| Productnaam: | permanent vormafgietsel |
|---|---|
| Het demonstreren: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
OEM ODM Verloren Schuim 50000 de Matrijzenafgietsel van het Schotenaluminium
| Productnaam: | Verloren Schuimvorm |
|---|---|
| De dienst: | OEM \ ODM |
| Het vormleven: | 50000-100,000 schoten |
Van het de Gietvormaluminium van aluminiumCilinderkoppen de Matrijzenafgietsel 50,000-100,000 Schoten
| productnaam: | Het Afgietsel van het ernstmetaal |
|---|---|
| Vorm: | EPS |
| Toepassing: | Autodelen |
Customized Aluminium Gravity Die Casting Permanent Mold Casting Low Pressure Aluminum Alloy Castings
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Afgietsel van de de Kamermatrijs van de aluminiumlegering A360 3#Zamak het Hete
| Productnaam: | Het hete Afgietsel van de Kamermatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
CNC die het Ontwerp van de het Afgietselvorm van de Toebehorenmatrijs machinaal bewerken
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het gieterij de Automobielaluminium A380 A360 ADC12
| Productnaam: | Automobiel het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Ontvormen: | Automatisch |
CNC die van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs de Automobiele Vervangstukken machinaal bewerken
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Ontvormen: | Automatisch |
De lage Druk galvaniseert OEM het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | Autodelenvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |

