Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem aluminum die cast parts ] bij elkaar passen 886 producten.
De Legerings Gietende Componenten van het Al5052al6061 Aluminium voor Automobielindustrie
| Productnaam: | De Gietende Componenten van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Type: | Verloren Schuimafgietsel |
| Demoulding: | Automatisch |
Van de de Ernstmatrijs van het douanea365 Aluminium van de het Afgietselbouw Delen Marine Hardware
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
OEM ODM van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst de Aanmakende Onthardende Thermische behandeling
| Productnaam: | ODM de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst |
|---|---|
| OEM ODM: | ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van het de Matrijzenafgietsel van ISO3522-84 ADC12 het Aluminiumlegeringen voor Heatsink
| Productnaam: | Het Aluminiumlegeringen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Toepassing: | Heatsink |
| Demoulding: | automatisch |
OEM Al Aluminium Die Casting Mould AutoCAD 50,000-100,000 Schoten
| Productnaam: | Al Aluminium Die Casting Mould |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Software: | AutoCAD, UG, pro-E, Solidworks |
De Lage Drukthermische behandeling van motorshell cast aluminium die casting
| productnaam: | De Matrijzenafgietsel van het gietvormaluminium |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
Van het de Matrijzenafgietsel van het douanealuminium de VormCilinderkoppen Automatische Demoulding
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Ontvormen: | Automatisch |
Achterkant hoes Aluminium gietlegeringen voertuigen Onderdelen
| Product Name: | rear end cover |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Application: | Vehicles Spare Parts |
OEM Aluminum Metal Mould Casting Gravity Casting for Auto Parts
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Verloren Schuim 4mm Aluminiumlegering het Gieten voor Auto-industrie
| Productnaam: | Vorkheftruckvervangstukken |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |

