Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem aluminum die cast parts ] bij elkaar passen 880 producten.
Hoge precisie aangepaste aluminium gietvorm voor metalen onderdelen
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Op maat gemaakte aluminium gietgietvorm voor auto-motoronderdelen
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Professionele Custom Die Casting Services Aluminium Die Casting Mould Metal Mold Die Casting Auto Parts Metal Parts
| Naam: | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Schimmel leven: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
OEM-motor voor viercilinders met gegoten aluminiumlegering voor personenwagens
| Productnaam: | Viercilindermotor |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegeringen |
| Grootte: | OEM-producten |
LPDC Aluminium Die Casting Mould Engine Housing Motor Components
| Naam van het product: | Motorbehuising |
|---|---|
| Type: | Motorcomponenten |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
OEM-diensten Op maat gemaakt aluminium legering gietstukken Vorm voor motorfiets auto gietstuk
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van de mal: | 50,000-100,000 schoten |
Op maat gemaakte auto-gegote onderdelen van aluminiumlegeringen
| Naam van het product: | Aluminium viercilinderblok |
|---|---|
| Toepassing: | Deeltjes voor tandwielen en zuigers |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Hardware Hoogprecisie Aluminium Lage Druk Gietgietwerk
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |

