Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem aluminum die cast parts ] bij elkaar passen 886 producten.
Aluminiummateriaal laagdrukgegooid voor hoogprecisie-motoronderdelen
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
Onderdelen voor gietversnellingen van aluminiumlegeringen met lage druk
| Productnaam: | Aluminium viercilinderblok |
|---|---|
| Toepassing: | Deeltjes voor tandwielen en zuigers |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
LPDC motoronderdelen voor laagdrukgietvormen
| Productnaam: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | LPDC |
Gietende Hulpmiddelen van het hamer de Hoofdmetaal, van het het Hulpmiddelontwerp van het Matrijzenafgietsel de Vlotte Oppervlakte
| naam: | OEM/ODM de matrijzenafgietsel van het fabrieksaluminium |
|---|---|
| Toepassing: | Auto |
| Service: | OEM Aangepast ODM |
OEM van het de Doosmetaal van de Tractortransmissie van het Afgietselvormen de Aangepaste Grootte
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Grootte: | Aangepast |
Hoge Stijfheids Permanente Vorm, van het het Hulpmiddelontwerp van het Matrijzenafgietsel Laag de Mislukkingstarief
| Mould Life: | >1.000.000 schoten |
|---|---|
| Assortiment: | Auto, Hardware |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Hoge Prestatiesmatrijs Gegoten Aluminium die het Anticorrosieve Langere Leven bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van het de vormaluminium van het pomplichaam van het de Matrijzenafgietsel de Vorm Hoge Nauwkeurigheid voor Autodelen
| proces: | precisie spuitgieten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Service: | OEM Aangepast ODM |
Hoog Stijfheidsmatrijs Gegoten Aluminium die Gemiddelde Muurdikte >3mm bewerken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Het lage Afgietsel die van de de Ernstmatrijs van het Onderhoudsaluminium Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |

