Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure die casting ] bij elkaar passen 322 producten.
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het vervangstukkenaluminium voor Auto-industrie
| Vormtype: | Afgietselvorm |
|---|---|
| Vormstandaard: | HASCO, DME |
| Materiaal: | Aluminium |
OEM ODM Custom Hoogdruk Aluminium Die Casting Mould Alloy Mould Voor Autoonderdelen
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Het hoge Afgietsel van de de Vormmatrijs van het Hardheidsaluminium, de Vorm Laag Onderhoud van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
De lage Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het Onderhoudsaluminium
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Ontvormen: | Automatisch |
Motorhuisvorm Die Cast Aluminium Alloys Low Pressure
| Naam van het product: | Motorbehuizingsvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Fijn beëindig van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs de Thermische behandelingsoppervlakte 500000-1000000 Schoten
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvormen: | Automatisch |
De auto van het de Matrijzenafgietsel van het Delenaluminium Dikte van de de Vorm Gemiddelde Muur >3mm
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Metalen kleur: | Black metal |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Het hoge Afgietsel van de de Vormmatrijs van het Hardheidsaluminium, de Vorm Laag Onderhoud van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Lage het Afgietselvormen van de Onderhoudsdouane, de Vormenthermische behandeling van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Precisie die A380-het Afgietselvorm machinaal bewerken van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |

