Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure die casting ] bij elkaar passen 318 producten.
Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het lage Druk de Grote Aluminium Automatische Demoulding
| Naam: | Grote het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs |
|---|---|
| Druk: | Lage Druk |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Van de de Ernstmatrijs van het lage Druk eindigt Cnc Machinaal bewerkte Aluminium Oppervlakte van de het Afgietseldouane
| Productnaam: | cnc machinaal bewerkt de matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Customized Aluminium Gravity Die Casting Permanent Mold Casting Low Pressure Aluminum Alloy Castings
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Van het de Gietvormaluminium van aluminiumCilinderkoppen de Matrijzenafgietsel 50,000-100,000 Schoten
| productnaam: | Het Afgietsel van het ernstmetaal |
|---|---|
| Vorm: | EPS |
| Toepassing: | Autodelen |
De Lage Drukthermische behandeling van motorshell cast aluminium die casting
| productnaam: | De Matrijzenafgietsel van het gietvormaluminium |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium voor Elektronika, Meubilair
| Productnaam: | De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Ontvormen: | Automatisch |
Van de de Ernstmatrijs van het lage Drukgdc Aluminium de Versnellingsbak van het Afgietselsinotruk
| Productnaam: | de matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Product: | Sinotrukversnellingsbak |
Laagdrukversnellingsbak Middelhuis Aluminium Gietvorm
| Productnaam: | Versnellingsbak Middenbehuising |
|---|---|
| Op maat: | Volgens vereiste |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
LPPM Low Pressure Permanent Mold Motor Shell
| Naam van het product: | LPPM Laagdruk Permanente Schimmel |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Het lage Afgietsel die van de de Ernstmatrijs van het Onderhoudsaluminium Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |

