Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure die casting ] bij elkaar passen 318 producten.
Op maat gemaakte aluminium legering Hoogdruk Gietfabriek Autoonderdelen CNC-verwerking CNC-draaibankoppervlaktebehandeling Gietvorm
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Lage Druktolerantie 0.03mm het Afgietselproducten van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | het afgietselproducten van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Eigenschap: | Hoge druk |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
De gegoten en Gesmede Mechanische gedeelten van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst
| Productnaam: | Van de de Drukmatrijs van ADC12 ADC10 het Afgietselvorm |
|---|---|
| Productmateriaal: | ADC12 ADC10 |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
De koude van het de Matrijzenafgietsel van het Agentaluminium van de de Producten Automotorfiets Lichte Delen
| Productnaam: | Het Afgietselproducten van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Eigenschap: | Lage Druk |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van het Afgietselvormen van het veelzijdigheids de Opnieuw te gebruiken Metaal Vormen van het de Douaneafgietsel met het Bewerken Ontwerp
| productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk van de de Vormthermische behandeling de de Oppervlakteboete eindigt
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | automatisch |
Het Ontwerp van het het Afgietselhulpmiddel van de drukmatrijs, Permanente Vorm die ISO 9001 gieten
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Assortiment: | autodelen, Industriële motorfiets, licht, meubilair |
Het Ontwerp van het het Afgietselhulpmiddel van de drukmatrijs, het Permanente Vorm Gieten voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Cnc die de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumlegering voor Autodelen machinaal bewerken
| Gewicht: | 1-100kg |
|---|---|
| Casting methode: | Casting |
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
Van het de vormaluminium van het pomplichaam van het de Matrijzenafgietsel de Vorm Hoge Nauwkeurigheid voor Autodelen
| proces: | precisie spuitgieten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Service: | OEM Aangepast ODM |

