Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure die casting ] bij elkaar passen 318 producten.
Van de het Aluminiummatrijs van Adc3gdc van de het Afgietselvorm het Verloren Schuim die AutoCAD gieten
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Software: | AutoCAD, UG, pro-E, Solidworks |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het 1.000.000 Schotenaluminium Automatische Demoulding
| Naam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Metaalkleur: | Black metal |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
A380 van het Aluminiumlegeringen van het Matrijzenafgietsel de Hete Kamer en Koude Kamer
| Productnaam: | Het Aluminiumlegeringen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Productmateriaal: | A380 |
Van het de Matrijzenafgietsel van het rotorlkm FUTA Aluminium Aangepaste de Vormproducten
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Basis: | LKM FUTA |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
OEM-metalen onderdelen Custom CNC-aluminium metalen spuitgietonderdelen Gietgietvormvorm maken
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Proces: | Gietwerk + Bewerking (indien nodig) + Oppervlaktebehandeling |
| Schimmelmateriaal: | 738H |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Laagdruk Aluminium legering gieten Gietvorming Vliegwiel Schelp
| Productnaam: | Gietvorming Vliegwiel schelp |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
OEM Customized Aluminium Die Casting Electric Motor Housing Of Auto Spare Motor Pump Engine Parts
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
De Legerings Gietende Delen van het lage Drukaluminium voor Landbouwmachinesmateriaal
| Productnaam: | De Legeringsafgietsel van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Landbouwmachinesmateriaal |
Van de het Aluminiummatrijs van dieselmotordelen van de het Afgietselvorm Basis de Met vier cilinders
| Productnaam: | Basis met vier cilinders |
|---|---|
| Eigenschap: | Lage Druk |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |

