Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ high precision die casting mould ] bij elkaar passen 913 producten.
Van de de Vertoningsdruk van de zandkern van het de Matrijzenafgietsel van het de Vorm het Lage Onderhoud Langere Leven
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Demoulding: | Automatische |
De Vormontwerp met hoge weerstand van het Matrijzenafgietsel, Matrijs het Gegoten het Bewerken Gebruiken Met lange levensuur
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
De enige/Multidekking van de de Vormlamp van Holteal low pressure die casting
| Productnaam: | Het Afgietselproducten van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | ADC12 |
| Demoulding: | Automatisch |
Van de de Lage Drukmatrijs van de aluminiumlegering van de het Afgietselvorm het Voorkader voor Auto
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |
Custom Die Cast Mould for Pressure Aluminum Single or Multiple Cavities or One Tooling With Different Parts
| Productnaam: | Spuitgietgereedschappen |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Hoge Precisie 6063 van het de Matrijzenafgietsel van het Legeringsaluminium de Lichte Inrichting/Lampdekking
| Productnaam: | 6063 de Matrijzenafgietsel van het legeringsaluminium |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Productmateriaal: | 6063 |
OEM Verloren Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de Schuim Gietende Druk voor de Dekking van de AluminiumVersnellingsbak
| Op maat: | Ja |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
Hoog Stijfheidsmatrijs Gegoten Aluminium die Gemiddelde Muurdikte >3mm bewerken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Hoge Prestatiesmatrijs Gegoten Aluminium die het Anticorrosieve Langere Leven bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Hoog van het de Matrijzenafgietsel van de Stijfheids Permanent Vorm van het het Hulpmiddelontwerp Laag de Mislukkingstarief
| Het vormleven: | >1.000.000 schoten |
|---|---|
| Assortiment: | Auto, Hardware |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |

