Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ high precision die casting mould ] bij elkaar passen 903 producten.
Van de het Aluminiummatrijs van de brugbuis van de het Afgietselvorm Ruwe het Ontwerp Vlotte Oppervlakte
| Het gestalte geven van Wijze: | Matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Hoge Precisie het Permanente het Anodiseren A356 Afgietsel van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | A356 het Afgietsel van de Aluminiummatrijs |
|---|---|
| Type: | Verloren Schuimafgietsel |
| Eigenschap: | Hoge Precisie |
Moderne het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs voor Automobieldelen
| Vormstandaard: | HASCO, DME |
|---|---|
| Proces: | Ernstafgietsel |
| Verpakking: | Houten koffer |
HT200 Drukgietvorm Grijs ijzeren versnellingsbakbehuizing
| Productnaam: | Gieterij Aluminium Gietwerk onder lage druk |
|---|---|
| Materiaal: | Adc12 A380 |
| Productassortiment: | Elektrisch aandrijvende motoren |
Op maat gemaakte aluminium gietgietvorm voor auto-motoronderdelen
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Mould Voor Fiets Met Elektrische Auto Motorfiets
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
De lage Druk galvaniseert OEM het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | Autodelenvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Low Pressure Aluminum Molding Permanent Mold Die Casting Mould Factory
| Productnaam: | permanent vormafgietsel |
|---|---|
| Het demonstreren: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
High Precision Lost Foam Mould Cage Grey Iron Ductile Iron
| Naam van het product: | Verloren Schuimvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| aangepast: | - Ja, dat klopt. |

