Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ high precision die casting mould ] bij elkaar passen 913 producten.
Onder lage druk gietgietvorm Achterplaats motorfiets
| Productnaam: | Achterste platte vork motorfiets |
|---|---|
| Materiaal van het product: | ADC12 |
| Ontvormen: | Automatisch |
De ruwe Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de Ontwerpdruk
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Toepassing: | CAR |
Aluminum Alloy Die Casting Tooling Custom Non-Standard Mold High Precision
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Van het de vormaluminium van het pomplichaam van het de Matrijzenafgietsel de Vorm Hoge Nauwkeurigheid voor Autodelen
| proces: | precisie spuitgieten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Service: | OEM Aangepast ODM |
Fijn beëindig het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
| Metalen kleur: | Black metal |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium eindigt de de Vorm Vlotte Oppervlakte gemakkelijk Geassembleerd
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
De hoge Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het Hardheidsaluminium voor Automobieldelen
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium de Delen van de de Vormversnellingsbak
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Functie: | Hoog Volume |
Hoogprecisie-vormfabrikant die aluminiumlegeringsvorm maakt
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Ontwerpsoftware: | CAD |
| Tekeningformaat: | 3D.STP. STEP. IGS. PRT. |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |

