Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ high precision die casting mould ] bij elkaar passen 913 producten.
Hoge Prestatiesmatrijs Gegoten Aluminium die het Anticorrosieve Langere Leven bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Factory Die Cast Mold Gravity Die Casting Mold Aluminium Mould Die Casting Mold
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
EPS de Materiële het Afgietselvorm van de Drukmatrijs assembleerde gemakkelijk Duurzaam Aard Ruw Ontwerp
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Hoog Stijfheidsmatrijs Gegoten Aluminium die 50000-100000 het Leven van de Schotenvorm bewerken
| Naam van het product: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Autoonderdelen Mould Design Maker Customise Service Autoonderdelen ABS High Precision Molding
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Customized Metal Foundry Aluminum High Pressure Die Casting Permanent Mold Casting Parts
| Productnaam: | permanent vormafgietsel |
|---|---|
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
| Mold Life: | 500.000-1.000.000 schoten |
OEM/ODM van de het Aluminiummatrijs van het Metaaldeel van de het Afgietselvorm het Aangepaste Ontwerp
| Productnaam: | Autodelenvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Pas van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs het Zand Gietende Delen en Inrichtingsklem aan
| Productnaam: | Autodelenvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Plastic Injection Moulding Factory Manufacturer Design Custom Mould High Precision Multi-cavity Mould
| Productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Het demonstreren: | Automatisch |
Aluminium het Gieten van het de Matrijzenafgietsel van de Delendruk CNC van de de Vormgieterij het Machinaal bewerken
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |

