Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ gravity aluminium die casting mold ] bij elkaar passen 187 producten.
ISO-Vormen van het het Zandafgietsel van de Aluminiumlegering de Gietende van Cilinderkop voor Gieterij
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het de Matrijzenhrc45 Metaal van de motorCilinderkop het Afgietselvormen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Industrieel ODM de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst om de Kneedbare Dekking van het Gietijzermangat
| Naam van het product: | Hoog - kwaliteit om de Kneedbare Dekking van het Gietijzermangat |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
HRC45 de VormenCilinderkop van het metaalafgietsel, Kneedbaar Ijzer die ISO-Certificatie gieten
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Het automatische het Vormen van Vorm 50000-100000 Schoten van de LijnCilinderkop de Vormleven
| Naam van het product: | Waterjasje |
|---|---|
| Type: | zandgietwerk |
| Toepassing: | AUTO |
De vlotte Oppervlakte beëindigt Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken, de Vormen van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | cilinderblok |
|---|---|
| Type: | zandgietwerk |
| Toepassing: | AUTO |
OEM Verloren het Afgietselvormen van de Schuim Gietende Douane, van het de Vormwater van het Matrijzenafgietsel de Drijvende kracht van de Pompdelen
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Industriële Hoge Precisievorm, Aluminiumvorm die voor Machinesdeel maken
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
Van de de Vorm eindigt de Hoge Productie van de precisieCilinderkop de Efficiency Vlotte Oppervlakte
| Naam van het product: | DISA |
|---|---|
| Type: | Automatische Vormende Lijn |
| Toepassing: | AUTO |
Aangepaste Verloren Schuimvormen voor Automobiele Vervangstukken Autoindustrie
| Productnaam: | Verloren schuimafgietsel |
|---|---|
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |

