Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ gravity aluminium die casting mold ] bij elkaar passen 187 producten.
Gravity Casting Manufacturer Offers Non-Standard Aluminum Alloy Casting Moulds Providing Design Samples
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
Het Afgietsel en de Vormen van de aluminiumlegering met Verloren Schuim het Gieten Proces
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Afgietsel van de de Ernst het Permanente Vorm van motorfietscomponenten OEM/ODM
| NAAM: | Afgietsel van de ernst het Permanente Vorm |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Toepassing: | Motorfietscomponenten |
Gebruikend de Matrijzenafgietsel die met lange levensuur van de Aluminiumernst Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Van de het Aluminiumernst van de hardwareauto de Matrijzenafgietsel Automatische Demoulding ISO 9001
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
OEM de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst voor het Machinaal bewerken van Motorfiets Autovervangstuk
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Van de het Zand Gietende Ernst van de aluminiumlegering Gietende het Metaalvorm voor Auto Extra Gietende Delen
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatische |
Klantgericht van het het Zandafgietsel van het Hoge Precisiealuminium van het de Vormzand de Vormafgietsel
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Roestvrij staal, koolstofstaal, Legeringsstaal, of ander materiaal |
| Toepassing: | Auto |
Auto de Delenbijlage van versnellingsbakshell aluminum alloy casting custom
| productnaam: | De Vormen van het aluminiumafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
Het Afgietselvormen 50000 van het hoge Precisiemetaal Schotenleven met het Bewerken Ontwerp
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |

